Photo~love
nije teško biti fin,registracija za 3 sec i obavezno predstavljanje!!!
posle registracije neophodno je ulogovati se ...dakle korisničko ime i lozinka i slobodno krstarite forumom

ugodan boravak želi vam Zoki sa ekipom urednika

Photo~love

The World in Photos

PrijemEventsČesto Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» fotografija meseca maj 2019
Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyDanas u 3:26 pm od Zoki

» Ljudi i okolina
Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyDanas u 3:16 pm od Zoki

» Vodopadi i slapovi
Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyDanas u 3:15 pm od Zoki

» More,jezero,reka...plaža,palma...
Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyDanas u 3:14 pm od Zoki

» mesto za odmor
Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyDanas u 3:13 pm od Zoki

» Slika dana-Picture of the Day
Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyDanas u 2:57 pm od Zoki

» svetionici
Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyDanas u 12:54 pm od BlackW

» Luka-marina-port
Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyDanas u 12:42 pm od BlackW

» Munje i gromovi
Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyDanas u 12:27 pm od BlackW

» Devojka dana
Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyDanas u 12:01 pm od BlackW

» uz kaficu...
Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyJuče u 9:39 am od BlackW

» Razni...
Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyPet Maj 17, 2019 9:26 pm od Zozon

» o policajcima...
Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyPet Maj 17, 2019 9:22 pm od Zozon

» crni humor
Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyPet Maj 17, 2019 9:11 pm od Zozon

» komjuterski
Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyPet Maj 17, 2019 9:08 pm od Zozon

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
Ружа (154232)
Mujo,Haso,Fata... - Page 37 Vote_lcapMujo,Haso,Fata... - Page 37 Voting_barMujo,Haso,Fata... - Page 37 Vote_rcap 
Zoki (136771)
Mujo,Haso,Fata... - Page 37 Vote_lcapMujo,Haso,Fata... - Page 37 Voting_barMujo,Haso,Fata... - Page 37 Vote_rcap 
maraja (122200)
BlackW (92831)
Doktor M (79536)
Daca* (74450)
djadja (61063)
Brzi (57960)
alexis (50768)
Boby (45020)
Maj 2019
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Add This
Bookmark and Share

Broj poseta
joomla analytics
free counters

Delite

Mujo,Haso,Fata...

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći
AutorPoruka
Сергей
Član
Član
Сергей

Muški
Jarac
Broj poruka : 4212
Datum upisa : 26.11.2013
Godina : 40
Lokacija Lokacija : Sombor

Mujo,Haso,Fata... - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptySub Jan 04, 2014 3:22 pm

First topic message reminder :

Pita Mujica svog oca Muju:
- Tata, kako se Zemlja okreće?
Posle dužeg razmišljanja Mujo kaže:
- Kako to, bolan, misliš da se Zemlja okreće? Slušaj mali, da ti to nisi našao moju rakiju?

~slab je onaj koji je izgubio veru u sebe~
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Doktor M
Član
Član

Broj poruka : 79536
Datum upisa : 16.03.2010

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptySub Jun 18, 2016 8:10 pm

Prijavili se Mujo, Haso i Suljo za posao, i došli na test općeg znanja. Pita ispitivač njih što je brže: svjetlost ili zvuk.
- Prvi odgovara Suljo: - Pa, zvuk je brži.
- Ispitivač pogleda zbunjeno Sulju i kaže: - A kako si to skužio?
- Kad upalim TV, prvo dođe zvuk pa onda slika.
- Ispitivač izbaci Sulju iz sobe, pa pita Hasu: - Ajde Haso reci ti meni što je brže svjetlost ili zvuk. 
- Pa naravno da je svjetlost, jerbo kad upalim radio prvo se upali lampica na radiju, pa tek onda dođe zvuk.
- Ispitivač poludi i izbaci i Hasu.
- Dođe do Muje te ga pita isto. 
-Mujo odgovara: - Bolan, naravno da znam da je svjetlost brža od zvuka.
- Napokon neko pametan ovdje! - sretno reče ispitivač i reče Muji da mu objasni kako je to zaključio i dobit će posao. 
-Mujo kaže: - Evo ovako, svaki put kad munja opali, prvo se vidi bljesak, pa tek onda dođe zvuk.
- Ispitivač mu čestita i reče da je dobio posao, a Mujo ponosno dodaje: - To je normalno, jer ipak su oči bliže nego uši.
Nazad na vrh Ići dole
Doktor M
Član
Član
Doktor M

Muški
Lav
Lokacija Lokacija : podmornica iza brega

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptySub Jun 18, 2016 8:11 pm

– Otišao Mujo kod doktora na pregled i kad su završili, doktor mu kaže:
“Mujo, imam lošu vest, vi ste sterilni….
– Mujo začuđeno: “Pa kako doktore, imam već troje dece?!”
– Doktor: “Mujo, to se događa u godinama. Ali više nećete moći imati decu.”
– Kad se Mujo vratio kući, sve je ispričao Fati šta mu je doktor rekao.
– Uveče kad su Mujo i Fata legli, Mujo se polako približavao Fati. –
– A Fata će: “Šta ti je Mujo đe ćes pa znaš da si sad neplodan?”
– A Mujo će: “Ee moja Fato, fabrika je možda zatvorena, al’ mašina još radi.

ako sam Lala nisam budala
Nazad na vrh Ići dole
Doktor M
Član
Član
Doktor M

Muški
Lav

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptySre Jun 22, 2016 3:22 pm

Hvali se Mujo Sulji:
Vidi kako je sin sav na mene, a suljo će njemu :
Ma nema veze, neka je on nama živ i zdrav...

Nazad na vrh Ići dole
Doktor M
Član
Član
Doktor M

Muški
Lav

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptySre Jun 22, 2016 3:22 pm

Pita Mujo Fatu....kako ti meni pereš donji veš?
-Šta kako......pa u mašinu....odgovara Fata
-Šta stavljaš....pita on
-Prašak.....šta bi drugo
-Stavljaš li još nešto?
-Malo omekšivača
-Eeeeee, tu smo, to je ono što mene mučiii.

Nazad na vrh Ići dole
Doktor M
Član
Član
Doktor M

Muški
Lav

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptySre Jun 22, 2016 3:23 pm

Ulazi Mujo u kucu i vide Fatu golu.
Pita je:"Fato sto si gola?"
"Pa nemam sta da obucem" rece Fata
"Ma kako nemas?" rece Mujo "imas crnu haljinu sivu bluzu, farmerice, zdravo komsija, trenerke......"

Nazad na vrh Ići dole
Bosnić
Član
Član
Bosnić

Muški
Devica
Broj poruka : 213
Datum upisa : 20.06.2016
Godina : 28
Lokacija Lokacija : jeBačka

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyPon Jun 27, 2016 10:04 am

Došao Haso kod Muje goste. Mujo se izvalio u fotelji i ne da mu se ustati, pa će Hasi:
- "Haso, ajde budi dobar pa se popni na kat i donesi mi papuče."
- "Daj Mujo, gdje ću ti ja donosit papuče u tvojoj kući."
- "Ajde molim te, baš mi se ne da ustajati."
Haso posluša i popne se gore. A gore sretne Mujinu ženu Fatu i njihovu kćerku od 18 godina. Fata reče:
- "Zdravo Haso, otkud ti ovdje gore?"
Tu Hasi sinu ideja:
- "Zdravo Fato, eto ja dođoh da vas pojebem!"
- "Što ti je Haso, jesi ti normalan! Pa Mujo će te ubiti."
- "Zna Mujo i nema ništa protiv."
- "Molim!!!" reče Fata.
- "Ozbiljno, sad ćeš da vidiš. MUJO, JEL' OBJE!", dreknu Haso.
- "OBJE!", odgovori Mujo.

[You must be registered and logged in to see this image.] nisam bosanac  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bosnić
Član
Član
Bosnić

Muški
Devica

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyPon Jun 27, 2016 10:04 am

Pročitao Mujo knjigu ‘Budi gazda u svojoj kući'. Otišao u kuhinju, stao pred Fatu, upro joj prst u facu i oštro rekao:
– Znaj da sam ja gazda u ovoj kući i moja je riječ zadnja!!!! Večeras ćeš mi napravit dobru večeru, a kad pojedem, idu i dobri kolači. Poslije toga idemo u spavaću sobu i jebaćemo se onako kako ja hoću… Onda ćeš mi pripremit kupku da se fino opustim. Oprat ćeš mi leđa i obrisat me, a onda donijet pidžamu! Na kraju ćeš mi izmasirat stopala i ruke! - I… pogodi tko će me obuć i počešljat kad sve to bude obavljeno?
Fata će na to:
– Neko iz pogrebnog, pizda ti materina !!!

[You must be registered and logged in to see this image.] nisam bosanac  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bosnić
Član
Član
Bosnić

Muški
Devica

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyPon Jun 27, 2016 10:08 am

Došao jednog dana Mujo besan s posla, i reče Fati:
• Daj mi pive.
• Nema, Mujo, nestalo nam.
• Ma šta nema, gub' se, idi kupi!!!
Prošlo pola sata. Fate nema. Proš'o sat - Fate nema. Prošlo 4 sata - Fate nema. Mujo poludeo od besa. Uveče evo ti Fate sa pivom:
• Ðe si dosad sa tom pivom, govori - sad' ću te ubit'!!! - viče Mujo.
• Ma čekaj, bolan, sad ću ti objasnit'...Izađem ti ja, a ono odma' iza ćoška iskočiše troj'ca, ubaciše me u kuću i udri-jebi, udri-jebi, i tako tri dana...
• Ma kako tri dana, kada je tek palo veče?!?
• Pa ja sam ti se samo došla javit'!

Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki

Srbija Muški
Strelac
Broj poruka : 136771
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 57

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptySub Jul 02, 2016 1:19 pm

Pita učiteljica malog Muju šta mu mater radi i kako žive.
- Moja mama je prositutka i dobro zarađuje tako da dobro živimo i imamo sve sto nam treba.
Učiteljici bi nezgodno pa preformulira pitanje za Sulju.
- šta tvoj otac radi i kako živite ?
- Moj otac je policajac i malo piše kazne za državu a malo za sebe i mi lijepo živimo i imamo sve što nam treba.
Dođe red i na malog Hasana a on ne če...kajući pitanje poče govoriti učiteljici :
Moj je otac vozač kamiona i da nije Mujine matere i Suljinog oca, jebem li im mater, i mi bi super živjeli!!!!

[You must be registered and logged in to see this link.]    [You must be registered and logged in to see this link.] 

[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.photo-love.net/
Zoki
Funder
Funder
Zoki

Srbija Muški
Strelac

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptySub Jul 02, 2016 1:27 pm

Pita sudija Muju: • Pa dobro, Mujo, kako si uspeo da zgaziš njih 52? • Otkazale mi kočnice! • Pa dobro ali baš toliko njih? • Pa u trenutku kad su mi otkazale kočnice na jednoj strani su bili njih dvojica, a na drugoj njih 50 na autobuskoj stanici. • I? • Onda ja razmišljam "Bolje da zgazim ovu dvojicu nego njih 50!" • Pa dobro, kako si onda zgazio sve? • Pa kad sam zgazio onog prvog, ovaj drugi poče da beži među onih 50...   

[You must be registered and logged in to see this link.]    [You must be registered and logged in to see this link.] 

[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki

Srbija Muški
Strelac

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyČet Jul 07, 2016 6:03 am

Mujo je bio danima u depresiji, takvoj depresiji  da su mu u glavi odzvanjala dva glasa… Prvi glas je bio opušten i tešio ga je:

“Mujo, nemaš razloga za depresiju i ovakvu  bezvoljnost, to je bio samo seks bez emocija. Nisi ti ni prvi ni poslednji lekar koji je “opalio” svoju pacijentkinju. Uostalom, nemaš stalnu vezu pa ne  mozeš reći kako si nekog prevario… Uostalom, svi lekari to rade, to je danas normalno….  Opusti se čoveče, ti slučajevi “za jednu noć”, danas su potpuno uobičajeni…”

A drugi glas ga je podsećao:  “Mujo, ti si veterinar…”

Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki

Srbija Muški
Strelac

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyČet Jul 07, 2016 2:01 pm

Pita Mujo matičara: - Gazda, je l' se može ženiti srijedom ?
- Pa zašto srijedom, svi se žene subotom ! - u čudu će matičar.
- Ma, ne bih si htio upropastiti vikend. - odgovori Mujo.

Nazad na vrh Ići dole
Vitez
Član
Član
Vitez

Muški
Vodolija
Broj poruka : 5481
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 39
Lokacija Lokacija : Novi Sad

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyPet Jul 08, 2016 8:08 pm

Imala Fata malog Mujicu, ali bio je mnogo ruzan. Krenuli jednog dana da putuju vozom i seli su u jedan prazan kupe. I tako, dolazili jedan po jedan putnik, trazeci mesto, ali kako vide Mujicu ruznog, zgroze se i izadju. Bilo Fati krivo i pocne ona da place, dok ne naidje kondukter. Upita je ovaj: "Sto bona places,hoces kave?", Fata cuti. Kondukter nastavlja:"Hoces caja?", Fata klimne glavom da nece, ovaj nastavlja:" Hoce'l majmun banana?" [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne kopajte po mojoj prošlosti,
rodio sam se iz porodičnih razloga
Nazad na vrh Ići dole
Vitez
Član
Član
Vitez

Muški
Vodolija

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyPet Jul 08, 2016 8:13 pm

Kaže Mujo Hasi:- Sinoć sam šetao prugom i vidio prekrasnu djevojku zavezanu za prugu. Kad sam je odvezao vodili smo ljubav na nezamislive načine...Haso upita:- Jel' ti pušila?- Nije, bolan, nisam joj mogao naći glavu!

Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki

Srbija Muški
Strelac

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyPet Jul 08, 2016 8:28 pm

Pili Mujo i Haso rakiju to im je dojadilo jer su navikli i nisu se mogli napiti...
Probali su sva pića ali od napijanja ništa.
Tako se oni odluĉe za benzin.
 Ujutru Muju budi telefonom Haso.
Javi se on: "Halo."
HASO: "Nemoj sluĉajno prdnuti, zovem te iz Japana."

Nazad na vrh Ići dole
Vitez
Član
Član
Vitez

Muški
Vodolija

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyPet Jul 08, 2016 8:32 pm

Kopaju Mujo i Haso nekakav kanal. Kopa Mujo, a par metara za njim Haso odmah zatrpava. Tad naidje neki čovek, pa zacudjeno zapita: 
- Sta radite to ljudi, pa to nema logike? 
- Ima logike - odgovori Haso, al' nema Ibre da postavlja cijevi..

Nazad na vrh Ići dole
Vasilije
Član
Član
Vasilije

Muški
Broj poruka : 32259
Datum upisa : 28.10.2010
Lokacija Lokacija : Srbija

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyUto Jul 12, 2016 4:10 pm

Zaposlio se Mujo u radnji gdje se prodaju mrtvački sanduci.

Naredio mu šef da bude ljubazan.
Dolazi prva mušterija...

Mujo proda sanduk i na izlazu kaže kupcima:
- "Hvala,dođite nam opet."

gle čuda -počeo sam misliti svojom glavom
Nazad na vrh Ići dole
maraja
Član
Član
maraja

Srbija Ženski
Broj poruka : 122200
Datum upisa : 03.10.2015

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyUto Jul 12, 2016 6:46 pm

Poslala Fata Muju da joj kupi tampone.
Mujo uđe u trgovinu i upita prodavačicu gdje se nalaze tamponi.
Prodavačica mu pokaže, a Mujo zagleda kutije, okreće ih u rukama i zatim ode na drugu policu te uzme jedan paket vate i toalet papir.
- Pa, što će vam to, tražili ste tampone?! – upita ga začuđeno prodavačica.
- E, pa znaš šta, – veli Mujo prodavačici:
- Ja pošaljem Fatu jučer da mi kupi cigarete, a ona donese duvan i cigaret papir. Eto, neka sad i ona mota!
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki

Srbija Muški
Strelac

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyPon Jul 18, 2016 5:20 am

U ratu 1992.god. Muji i Hasi natužilo srati pa odupod jedan stari most da seru. Dok su srali padne granata na most. Nakon nekog vremena Mujo pita Hasu:
- "Haso jesi li se ti prepao?"
Haso:
- "Nisam Mujo, nisam."
Mujo:
- "Pa bolan Haso što onda brišeš moju guzicu, ako se nisi prepao."

Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki

Srbija Muški
Strelac

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyPon Jul 18, 2016 5:20 am

Davna 1993 Haso i Huso sjede u rovu negdje u okolini Brčkog. Ravnica, a dan dug i dosadan. Neprijateljski rovovi u blizini, tako da se mogu dovikivat. Odluce oni ubiti dosadu i skontaju da jedan od njih uzme snajper, a ovaj drugi da doziva neprijatelja i tako kada ovaj ustane da se javi, da ga ovaj kokne. I krenu oni: Vice Haso
- "O petre, ooooooo Petre."
Malo iza tog ustaje Petar iz rova i pita ko je zvao petra, a ovaj ga rokne. I tako iz dana u dan slika se ponavljala. Onda druga strana sjedna i skonta da to ne moze vise tako, pobise im vojsku. Tek skontaju da ce oni sutra prije njih dozivati drugu stranu. U sami cik zore cuje se glas:
- "O Mujooooo, ooooooo Mujo!", ali niko ne odgovara. Opet prije podne isto dovikvanje ali niko ne odgovara, i tako citav da. I skontaju oni da nema smisla, niko se ne javlja. Tek negdje pred noc, javlja se glas:
- "Ko je zvao Muju," kad iz rova ustaje covjek i govori:
- "Ja", a Huso ga rokne!

Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki

Srbija Muški
Strelac

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyPon Jul 18, 2016 5:21 am

Vraca se Mujo kuci iz Vjetnama kao narodni heroj. Pita ga predsjednik drzave:
- "Sto mozemo uciniti za narodnog heroja?"
Mujo rece:
- "Izmjerite mi kura* od vrha pa do jaja a za svaki centimetar mi dajte jedan dolar."
Na to ce predsjednik:
- "Zar je to sve? Zar je to sve sto mozemo uciniti za narodnog heroja? Pa dobro."
Pocnu oni da mjere i dodju do mjesta gdje bi trebala da budu jaja pa pitaju Muju:
- "Mujo, pa gdje su ti jaja?"
A na to ce Mujo:
- "U vjetnamu."

Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki

Srbija Muški
Strelac

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyPon Jul 18, 2016 5:21 am

Za vreme rata saznali Mujo i Haso kad ce Srbi napasti. I sad spremili se oni, ali nista. Proslo sat, dva, tri kad ce ti Mujo zabrinuto:
- "A da im se nije desilo nesto u putu."

Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki

Srbija Muški
Strelac

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyPon Jul 18, 2016 5:22 am

Poceo rat u Bosni, i mobilisu Muju u cetnike. Jedan dan zove ga kapetan na raport, i pita:
- "Je li Mujo, protiv koga se ti boris?"
- "Pa protiv ustasa jebem im majku cetnicku."

Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki

Srbija Muški
Strelac

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyPon Jul 18, 2016 5:25 am

Kaže Fata Muji: - Trudna sam! - Kako trudna, bolan, pa pazio sam! - Pa to ti je kao u saobraćaju, džabe ti što paziš kad drugi ne paze.

Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki

Srbija Muški
Strelac

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyČet Jul 21, 2016 6:43 am

Bio Mujo kod Tarzana....I sad naidje neki majmun a Tarzan prica s njim. Muji nista jasno i Tarzan mu kaze da on zna pricati sa svim zivotinjama.
Poslije nekoliko godina dodje Tarzan u Bosnu...i idu tako i naidju na kravu koja muce.
Mujo ce :
-"Sta kaze?" a Tarzan ce
- "Kaze da je nisi jucer pomuzao"...
Vidi stvarno , zna misli Mujo.
Idu dalje i sretnu psa koji laje . Opet Mujo pita sta kaze a Tarzan mu odgovori:
- "Kaze da si ga jucer udario nogom".
"Vid stvarno pogadja" misli Mujo.
Idu dalje i naidju na ovcu koja bleji. Mujo ce Tarzanu: - "Nisam Tarzane laže kurva".

Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Funder
Funder
Zoki

Srbija Muški
Strelac

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 EmptyUto Avg 23, 2016 7:00 am

Zaljubila, se Fata, no odmah u dvojicu i ne zna koji joj je draži - Mujo ili Haso.
Nakon, što se mučila jedno nedelju dana, odluči ona otići kod babe gat-
are da joj pomogle.
Upadne Fata, pričeka svoj red pa se požali:
■ Slušaj,bona, imam ti velik problem - sviđaju, mi se dvojica,momaka,Mu-
jo i Haso. De ti men' reci koji će imat' više sreće i oženit' me?
Gatara se zagleda u kuglu, pa će ispod glasa Fati:
■ Vidim da će više sreće imat' Mujo, jer će te oženit' - Haso.!!!

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Mujo,Haso,Fata...   Mujo,Haso,Fata... - Page 37 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Mujo,Haso,Fata...
Nazad na vrh 
Strana 37 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Photo~love :: Zabavni forum :: Vic do vica-
Skoči na: